Krajina všude tam, kam se ohlédnete. Na jakémkoli kroku ve vašem obydlí.

Posted on 21/06/2018 3:12pm

Uvědomujeme si, že s pomoci přírody, můžeme žit. Různé rostliny, keře nám poskytují kyslík a my jim opětovně navracíme dusík svým dýcháním. Příroda je potřebná.
/
materiał
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
V dnešní době stavitelství je tak promýšlená, aby rostliny směly být upravovány na střeše. Skoro není prostor, kde sázet keře a jiné květiny. Místo lesů se budují dálnice. Zahrady jsou pro změnu přestavěny na obchodní centra. Někdy prosty pohled na cosi zeleného nám dělá příjemnost. Při vybavování domácnosti dáváme důraz na květiny nebo zahrádky kolem domu. Chceme též nakládat s zelení. Po jídle si jít trochu oddechnout pod jakýsi strom na trávu a užívat si přírodou kolem nás. V domě mimo opravdových květin si smíme obstarat rovněž všelijaké fototapety eventuálně obrazy na zdi. Do koupelny nebo jiného prostoru by se hodila fototapeta les jestliže máme přírodu skutečně rádi. Takovéto fototapety do koupelny nám usnadní se pořádně uvolnit, než při prostém jednom odstínu- viz na této adrese. Fototapeta les nám může lemovat roh koupeny. Díky takto uspořádané stěně, budeme se cítit jako někde v přírodních lázních, a současně budeme to mít u sebe v domácností. Není nutné cestovat daleko pro to, abychom jsme si prožili přírodní odpočinek. Stačí, když si to doma dobře uspořádáme. Fototapety do koupelny nejsou povinné být jenom s rostlinami a zelení- podívejte se na fakta. Můžeme také užít pláž s pískem, kameny a rybami. Každý nápad se dá daným způsobem přivést do zpracování. Závisí na tom, co máme nejvíce rádi. Z přírody si smíme zvolit motýly sedící na palouku pokrytým rostlinami. Okolo nás je spoustu motivu, které smíme aplikovat do konkretního prostoru. Celkový vnitřek bude vybavený dle nás. Postačí se podívat na jakési naturální námět v knihách či vykouknout přes okno a okamžitě máme pár nápadů.


lampki
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
/
Koupelna je pokojem, ve kterém si rádi dáme horkou koupel a strávíme příjemný okamžik abychom si odpočali po celém dni. Neměli bychom ji obcházet a ponechat na poslední chvíli. Každý prostor je důležitý a potřebuje svou péči aby se v něm člověk příjemně cítil.

Tags: dom, obraz, komfort, domu