Miminko a jeho prostor.

Posted on 22/01/2016 2:36pm

Když očekáváte na batole máte čas, aby pomyslet o vybavení bytu takým způsobem, aby všechny nároky batole byly okamžitě a efektivně vyřešený. Samozřejmě pro každého milujícího rodiče miminko a jeho požadavky jsou nejvyznamněšjí. Z toho důvodu musíte dobře přemyslet jak vybavit prostor pro batole. Níže popíšeme Vám pár pravidel, které zjednoduší Vám nakupování nábytku pro Vaše batole.


Pokoj pro Dieck
Author: Easy Walls
Source: www.beautifulhome.pl
Především pamatujte si, že dítě doopravdy nepotřebuje hodně věcí. Nejvyznamnější je Vaší přítomnost a láska. Samozřejmě musíte nabyt pár nových předmětů, ale nekupujte předmětů, kterých nebudete vůbec používat. Především musíte koupit dětskou postýlku. Doporučujeme nabyt Vám postel, které bude „růst” s Vašim dítětem. Ano, takové postýlky můžou být trošku dražší, ale Vaše miminko bude mohlo používat je pár let – konec konců je to perfektní výběr.

Kromě postýlky budete museli mít též spousta místa pro oděvy Vašeho batole. Můžeme Vám garantovat, že všechny tety a babičky budou kupovat pro Vaše miminko mnoho oděvů. Velká skříň je opravdu dobrým nápadem. Podstatný bude velký počet zásuvek, kde můžete schovat spousta oděvů. Kromě toho mějte na pamětí o speciálních nevelkých ramínkách, které budou perfektní pro uschovávání oděvů ve skříní.

Velmi vyznamné je přebalování miminka. Ténto problém můžete vyřešit pár způsoby. Samozřejmě mnoho záleží na prostoru, který můžete využít. Perfektní je přebalovací pult, který vypada jako prádelník. Takové řešení je doopravdy velmi komfortní, protože po ruce máme všechno, co potřebujeme: oděvy, plenky a kosmetiky. Když Vaše dítě bude větší přebalovací pult vzhledu komodu můžete využít jako normální komodu. Pokud nemáte mnoho prostoru můžete koupit jenom přebalovací podložku, která umíštěná na stole nebo na přačce bude perfektní pro přebalování batolete. Takové podložky jsou bezpečné, lehké v použítí a levné. Na vyběr máte hodně barev a vzorů.


Měli byste pamatovat také hygienu Vašého batolete. Koupání batolete je každodenní činnost, která požaduje připravu. Musíte nabyt speciální vaničku pro batole. Kromě toho v nabídkách internetových obchodu můžete nalézt také ergonomické tvarované kbelíky, ve kterých batole se cítí velmi bezpečně jako v břichu maminky.
Velmi významná je podlaha dětského pokoju. Mějte na pamětí, že celoplošný koberec není skvělým nápadem. V takovém koberci se hromaždí prach a roztočí a také zbytky jídla. Ideální nápad pro dětskou podlahu jsou parkety nebo hladké krytiny. Většinu času batole tráví na podlaze. Pokud chcete mít koberec kupte menší kus, který budete mohli bez problémů vyprat.

Pamatujte, že nejpodstatnější je bezpečí Vašeho miminka. Můžete koupit doopravdy mnoho předmětů, ale pamatujte, aby všechno bylo bezpečné.

Tags: pokoj, mistnost, dítě, batole, miminka