Nápady na zdobení stěn a stropu.

Posted on 18/01/2016 2:30pm

Myslíme si, že každy chcí, aby jeho dům byl hezký. Hodně vyznamné jsou stěny a stropy naších bytů. Níže popišeme Vám pár tipů na zdobení zdí a stropu. Proč vzhled stěn a stropu je tak důležitý? Barvy zdí mají velký vliv na to jak se citíme. Díky jednoduchým nápadům Váš dům bude vypadat pěkně.


Nejlehčím nápadem na dekorování stěn jsou jistě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám nabytí zájímavých rámečků, které budou dokonalou dekoraci stěn. Takové rámečky můžete udělat samostatně. Bude to dokonalý nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velice lehký nápad to koupení dekorativních hodin. Volba je tak ohromná, že jsme jistý, že každý najde motiv pro sebe. Takové řešení má pár plusu. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou rovněž velmi praktické. Nemůžeme představit sobě byt bez hodin.
sufit
Author: Miele
Source: Miele


Jíným snadným způsobem dekoraci stěn je zavěšení zrcadel. Samozřejmě skoro všichní z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velmi praktické řešení. Můžeme Vám garantovat, že zrcadla budou dokonalé vypadat rovněž v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Důležité jsou rovněž rámečky zrcadla, které budete mít v bytě.

Jistě nejsnadnějším nápadem jsou různorodné plakáty, tapety nebo samolepky na stěny. Vyběr je opravdu obrovský a můžeme Vám zaručit, že každy najde něco perfektního pro sebe. Nejrozlehlejší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete samozřejmě na Internetu v speciálních obchodech. Cena zavísí na motivě plakátu.

Jestli jde o zdobení stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na zdí. Nicmeně popišeme Vám pár metod na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou jistě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Ohromnou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších potižů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme také pozoruhodný návrh pro lídí, kteří jsou smělí a kteří se nebojí experimentování. Je to též nápad pro lidí, kteří mají trošku víc prachů. Jde o hvězdné stropy, které nejlépé budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně peněz, ale máte garance, že budou výjimečné. Ale opravdu můžeme Vám garantovat, že výsledek bude hezký. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude tma rozsvití tisícem hvězd. Je to perfektní dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.


Doopravdy nemusíte mít spousta peněz, aby dekorovat zdí a stropy Vašeho bytu. Nejdůležitější je zajímavý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.

Tags: dom, plakat, strop