Nutné zařízení pro věřejné záchody v hypermarketu, škole a dalších místech

Posted on 15/03/2018 1:53pm

Věřejné záchody jsou místa, která musí dávat svým uživatelům možnost snadného držení hygieny a komfort. V hypermarketu, škole, hostelu, nebo kongresovém a sportovním centru a dalších prostorech, ve kterých lide traví alespoň nějakou dobu, pohodlný a krásný záchod je úplná nezbytnost. Z tohoto důvodu aby získání čistého a komfortního věřejného místa bylo úspěšné, samozřejmě stojí to za to, podívat se na různorodé druhy vybavení věřejných záchodů a vybrat jen to odborní.

WC
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Teď, když rodiče jsou velmi aktivní, ve záchodech místech nemůžou chybět dětské přebalováky – díky nim rodiče mají možnost v klidu a bez špinění přebalovat nemluvně. Přebalováky ve věřejných záchodech nejčastěji mají tvar pohodlného pultu s polštářem buď nylonovým pasem, díky kterému zároveň nemluvně a rodiče mají úplný komfort.

Občas dětské přebalováky jsou rozkladací; je to skvělý a snadný způsob na šetření prostorem, ale nezbytná je pak alespoň krátká instrukce používání a jednoduchý mechanismus rozkladaní, aby také únavená osoba mohla bez potíží přebalovat. Samozřejmě důležitá je i stabilita a snadné čistění dětského přebalováku. Velmi často zákazníci potřebují rovněž výhody pro handicapované osoby – například odborné držáky.

vysoušeč rukou
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Kromě vybavení pro rodiče ve věřejných záchodech nezbytné budou dobré dvířka, vhodné lampy, dávkovače tekutého mýdla, několik umývadel a vysouseče rukou. Určitě v žádném věřejném záchodě nemůže nikdy chybět mýdlo, tekoucí voda, a dobře fungující sanitární přístroje. Díky dávkováčům zároveň majitel věřejného záchodu a použivatelé získají několik výhod – množství mýdla je šetřené, použivatelé mají je v pohodlné formě tekutiny buď už hotové pěny, mají jistotu, že mýdlo je hygienické (není zašpiněné rukama dalších lidí). Samozřejmě dávkovače nemusejí obsahovat mýdlo, ale také třeba tekutiny pro dezinfekci rukou, nezbytné v nemocnicích a některých veterinárních ordinacích. Používání dávkováčů je také rychlé.

V ohledu parametrů a designu dávkováčů nebo dvířek výběr nabídek je dost široký, aby každý kdo staví věřejný záchod mohl najít něco pozoruhodného. Teď nejlépe pamatovat, že moc pozoruhodných druhů zařízení věřejných záchodů je v odborních a renomovaných obchodech, kterých sortiment a ceny jsou často dostupné na webových stránkach – je to v rostoucí míře skvělý zdroj informací o toaletních výrobkách.

Tags: komfort, ceny, zákazníkům