Praktické tipy na dekoraci obývaku – vlastnosti stylu shabby chic

Posted on 21/09/2015 2:40pm

Když – například kvůli přestěhování domu – chcete nádherně výzdobit obývak, nejvhodnější řešení je rozhodnout se o tom, jaký styl bude tehdy v pokojech. Během zařízení domu tř. stárat se nejenom o praktičnost, ale také o nádherný a útulný vzhled – a v tomto ohledu jenom málo výzdob se může rovnat shabby chic. Je on teď velice módní z několika důvodů, ale hlavní je jedinečné spojení funkčnosti s nádhernou estetikou.

interiér
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
O pohodlí použití nábytku v estetice shabby chic stojí to za to, se přesvědčit na vlastní oči – odborně zařízený obývak ve stylu shabby chic umí přesvědčit rovněž největší skeptiky. Nábytek shabby chic jsou současně doporučováné odborníkami z celého světa, rovněž ČR a často takové zařízení je inspirované mnohými prjekty odborných designerů. Luxusní gauče, krásné skříně, zajímavé židle, dekorace oken, módní zrcadla, a možná něco ještě jiného? Aby Vaše volba byla nejlepší, stojí to za to, podívat se na fotografie, poznat tipy samých aranžérů a se seznámit s podníky , které prodávají stylové zařízení do domu.

Tipy pravdivých odborníků jsou vždy velmi užitečné a zajímavé – oni umějí důkladně odpovědět rovněž na nejtěžší otázky zákazníků. Před nákupem nejlépe mít nějakou představu o tom, jak bude vypadat obývak a udělat selekci povinných vlastností nábytku, závěsu, koberců a dekorací. Spojit unikátní design s praktičnosti není sice triviální úkol, ale je on absolutně proveditelný – při volbě zařízení shabby chic nejlépe vzít v úvahu tento činitel, aby samá činnost nákupu netrvala velmi dlouho.Skvělý nápad je rovněž dozvědět se, jaké jsou dnešní trendy ve výzdobě obývaků – tímto způsobem je možné poznat několik pozoruhodných nápověd dekorování obývaku. Odborné časopisy o designu aranžaci domů a různé webové stránky jsou rovněž skvělé zdroje informací. Jestli Vaše rozhodnutí je estetika shabby chic v obývaku, potřebujete přede vším výbrat zařízení nejen podle vzhledu – na první pohled nějaký nábytek anebo hodiny mají možnost se prezentovat unikátně, ale jejich kvalita není už tak dobrá. Rozhodně nejlepší zařízení se označuje velikou trvalosti – zvláště nábytek musí být alespoň trochu odolný proti špíně. Vhodné řešení je řidit se opatrnosti a estetickým vkusem, aby být si jistý, že všecko bude v nejlepším pořádku.

Tags: styl, design, Shabby Chic