S ránem vstává i naše denní chuť existovat

Posted on 11/07/2018 6:53pm

Každý den je jenom určený nám. Záleží na nás, co s ním uděláme. Každý nejméně jednou za svůj život zklame, důležité je ale vstát a zkusit znovu začít popřípadě napravit to, co se nám nepodařilo.


/


S jitrem se plodí nové nápady, myšlenky a také my. S večerem vše jde spát. Jsou různé věci, jaké nás smí nastartovat do nového dne. Každý den smíme prožívat nové věci. Můžeme se rozhodnout pro nové nápady. Život je bohatý jestliže ho krásně žijeme. Jestliže se nám nezamlouvá vybavení našich místnosti, můžeme do nich cosi vložit popřípadě jenom zakomponovat. Takové obrazy do kuchyně jistě rozzáří náš den o hodně více, než pustá zeď - návštěvě Každý doplněk, který vložíme do vlastního domu cosi znamená. Obrazy do kuchyně smí být utvořeny z fotek blízkých a kamarádu. Tak budeme znát, jež pořád máme možnost někomu zavolat, kdo nás neodmítne. /


voda
Author: Matthias Buchmeier
Source: http://www.flickr.com


lampy
Author: Douglas Scortegagna
Source: http://www.flickr.com


Pokud nejsme spokojení se současnými fototapetami, smíme si obstarat vinylové tapety. Jsou skvělé do prostorů, v jakých se stěny hodně špiní, či, ve kterých děti kreslí po zdech. Tyto tapety totiž můžeme jednoduše umýt a budou znovu jako z brusu. Vinylové tapety můžeme zakoupit v různých odstínech, podle potřeby místnosti, do jaké je chceme užít - . Nemusíme je nalepovat na celou stěnu, stačí na polovinu stěny a ostatní tradiční tapeta. Kouzlo je v nás. Tak jak to chceme mít, tak to bude nejdokonalejší.
Dejme si chvíli a popřemýšlejme o tom. /


Probuďme se do nového dne s dobrými myšlenkami a chtějme něco více od takového dne. Každý den dává nové možnosti, uchopme je.

Tags: tapety, moc, tapet, pokoj, čas