Tapety, které můžete nalepit bez pomocí – co stojí pamatovat o samolepících foliech

Posted on 21/06/2018 4:26pm

Hodně lidí během obnovy pokoje chce absolutně sami rozhodovat o vzhledu prostorů a o všech krokech. Nyní je možné to ve větším rozsahu, protože více dekoračních výrobků je připravených tak, aby zákaznici sami je mohli používat na podporu pravidla „udělej si sám“. Díky tomu také amatéři můžou nádherně udekorovat prostor s minimální pomocí specialistů (nebo vůbec bez). Někdy obnova pokoje je nejlepším nápadem nejenom, když pokoj anebo dům je ve velmi špatném stavu , ale také když jeho bydlící touží po radikální proměně výzdoby anebo potřebná je změna funkce prostoru (tř. dětský pokoj se stává obyvací pokojem).

domů
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Kvůli tomu směru mnoho firem s dekorativními výrobky nabízí samolepící tapety, díky kterým úplná proměna zdí je možná v jen pár hodin. Potřebný je jen čas, trochu práce a základní manuální schopnosti - nezanedbávat během nalepení fototapet klíčové je, aby byly připevněné rovně, aby obrázek buď vzor vypadal vhodně. Nejlépe vědět, že samolepící tapety jsou nyní bezpečné pro životní prostředí a dostupné v asi všech možných barevních variantách – díky tomu vypadajou nádherně nejen v obývacím pokoji anebo soukromém pokoji, ale také v rozmanitých komerčních místech - . Současně docela módní jsou tapety, které ukázují různorodé textury, třeba dubového dřeva, sirových cihel, dřevní kůry buď písku – takové dekorace umí konat pravdivé zázraky, pokud žádaný je malebný vzhled pokoje.pokoj
Author: Pinio
Source: Pinio
Samolepící tapety teď jsou velice odolné a často sluší i zdem charakteristických pro staré budovy. Jsou vyráběné nejčastěji z moderní folie, která skvělé se nalepí na hodně mnohých látek – třeba na dřevo, cihly, a dokonce také sklo. Nezbytné je pouze pečlivé přečtení instrukci pro uživatele, aby vhodně připravit zeď – někdy zákazníci budou museli plochu vyčistit buď odmastit. Nejlepší je samozřejmě nalepení tapety na zcela hladkou stěnu. Jestli proces dekorování zdí probíhá skvělé, účinky jsou pravdivě malebné – určitě stojí to za to, závěřit možnostem samolepících tapet - přečtěte si o tomto tématu.

Tags: pokoje, obrazek, budovy