Už odmalička jsme měli rádi lepit samolepky všude možně po domě

Posted on 05/02/2018 4:21pm

Když jsme byli dětmi, kupovali jsme samolepky, a když je nebylo kde přilepit, tak jsme je přilepovali na dveře či různý nábytek. Po této práci, náš nábytek, možná také zdi, obdržely co proto a chtělo by je obnovit.
Dva nápady jak toto obnovit. /


Dětské pokoje jsou přeplněné maličkosti a různých dětských věcí. Pokud se nám již podařilo nálepky odstranit ze zdi, popřípadě umýt pomalované stěny, potom je jsme povinní jakýmsi způsobem zkrášlit. Na zdi se perfektně hodí dětské fototapety - check stránky dětské fototapety. Jsou to tapety přeplněné dětskými pohádkami. Spousta princezen, barbín, zvířátek a ostatních osůbek. Tapety jsou převážně vyměnitelné, to znamená, že by až tak neobtěžovala nějaká jiná samolepka, jistěže by tam i ladila. Dětské fototapety se dokonalé hodí do celého dětského prostoru, či na příklad pouze na jednu stěnu. Nemusí být vytapetovaný celý pokoj. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské malby a samolepky se rovněž můžou objevovat na dveřích v domě. Je úplně prostý recept jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře krásným stylem zakryjí nedostatky, jaké tam nechceme mít. Pěkný obrázek na tapetě smí zpříjemnit náš pokoj - více informací o Demural. Dokonce na samolepící tapety na dveře si smíme obstarat jednotný vzorek našich původních dveří a nikdo nepozná odlišnost. Tyto tapety můžeme využít na kterékoliv dveře v domě. Navíc i na kuchyňskou linku. Tímto stylem smíme zvýraznit naší už zašlou a starší kuchyní.
Jenom musíme fototapetu koupit a nalepit na dveře, jak jednoduché. /


Krása je v schopnostech naších srdcí a také tam, kde jsme kreativní. Použijme proto, to co máme uvnitř sebe.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet